Letné kino v AMFIKU – Spider-Man: Ďaleko od domova

Dátum a čas:
štvrtok - 22. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Film Spider-Man: Ďaleko od domova od štúdií Marvel Studios a Sony Pictures, si už v kinách užíva pozornosť. Košické publikum si ho bude môcť pozrieť v Letnom kine v AMFIKU 22. augusta 2019. Premietať sa začne o 20:00 hod. Film má dve potitulkové scény, ktoré majú veľký vplyv na budúci vývoj filmov o Spider-Manovi, ale aj na 4. fázu MCU, ktorej začiatok nás čaká budúci rok.

Dej filmu sa zameriava na príbeh Spider-Mana po udalostiach Endgame s nadväznosťou na predošlý film z roku 2017 Spider-Man: Homecoming. Väčšina filmu sa zaoberá otázkou, kto zaplní prázdne miesto, ktoré zostalo po Iron Manovi, ale koniec Spider-Man: Ďaleko od domova začína vytvárať budúcnosť MCU.

Po udalostiach z Avengers: Endgame sa Spider-Man stretáva s celkom novou zodpovednosťou. Vo svete, ktorý sa navždy zmenil, však naňho číhajú aj nové hrozby. Peter Parker sa s priateľmi Nedom, MJ a ostatnými vyberie oddýchnuť si na prázdniny do Európy. Jeho plán nechať na pár týždňov superhrdinstvo a užívať si, zmení agent Nick Fury, ktorý sa ho snaží presvedčiť, aby mu pomohol vypátrať, prečo na starý kontinent útočia záhadní obrí elementálovia a pridal sa k novému superhrdinovi menom Mysterio. To je však úplný opak toho, čo chce Spider-Man…

Film sa natáčal v niekoľkých európskych metropolách. Peter sa z New Yorku a New Jersey vybral na výlet do talianskych Benátok, odtiaľ do Prahy a cez Berlín sa dostal až do Londýna. V titulnej úlohe sa predstaví Tom Holland, ktorý túto postavu stvárnil aj v predchádzajúcich filmoch, do svojich rolí sa vrátili Michael Keaton, Zendava, Marisa Tomejová, Jacob Batalon a Samuel L. Jackson. Nová je hlavná záporná postava Jake Gyllenhaal ako Mysterio. Je to 23 film série Marvel Cinematic Universe.

Vstupné: 5

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.