LETNÉ KINO V AMFIKU: Špunti na vode

Dátum a čas:
štvrtok - 10. 08. 2017 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Z tohtoročnej filmovej produkcie si budú môcť Košičania pozrieť v LETNOM KINE V AMFIKU aj českú rodinnú komédiu ŠPUNTI NA VODE o tom, čo sa stane, keď sa traja otcovia nevzdajú svojho plánu na pánsku jazdu a rozhodnú sa aj so siedmimi deťmi, navzdory manželkám a nepredvídaným nástrahám, splavovať rieku Sázava. Ako vo všetko dopadne, diváci uvidia 10. augusta. 

Rodičia bratov Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) plánujú zlatú svadbu. Z Kanady prilieta bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratov napadne, že najzábavnejšie by bolo vyraziť za rodičmi po rieke na kanoe iba v trojici tak ako za starých čias. Lenže od starých čias sa čo-to zmenilo. Napríklad, že Igor a Dávid sú ženatí a majú deti…

Uvítacia večera pre Ondra, ktorý prichádza so svojou mladou priateľkou Zlaticou sa nezadržateľne mení na katastrofu. Zlatica, ktorá túži po dieťati sa dozvedá, že Ondro má dcéru, ktorú jej zatajil. Igor svojej žene Nele (Tatiana Vilhelmová) a ich dvojčatám sľúbi výmenou za pánsku jazdu rodinnú dovolenku, na ktorú nemôže odísť kvôli práci. Davidova manželka Alica (Anna Polívková) si síce nemôže vynachváliť manželovu starostlivosť o ich štyri deti, ale inak je jej svojrázny muž v domácnosti úplne nepoužiteľný.

A tak, keď slávnostné prestieranie mizne pod nánosom sadzí z komína, ktorý David opäť zabudol opraviť, všetkým ženám dôjde trpezlivosť. Zanechávajú svojich mužov napospas malým ratolestiam a vyrážajú na bicykloch na dámsku jazdu. Otcovia sa ale nevzdávajú, a rozhodnú sa pre plavbu v kanoe so všetkými deťmi. A tak sa desaťčlenná expedícia vydáva na dvojdennú plavbu v ústrety dobrodružstvám a humorným zážitkom.

Premietanie sa začína približne o 20:30 hod. po zotmení.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1058 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.