Letné kino v AMFIKU – Stará láska nehrdzavie

Dátum a čas:
štvrtok - 01. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


August v Letnom kine v AMFIKU otvorí americká romantická komédia Stará láska nehrdzavie. Príbeh plný neočakávaných incidentov na vysokej úrovni jednej z najvplyvnejších žien sveta si môžu diváci pozrieť 1. augusta 2019 o 20:00 hod.

Charlotte Field, ktorú stvárnila Charlize Theron,  je múdra, rafinovaná a všestranne schopná vodcovská osobnosť s obrovským nadaním, ktorá má vo svojom živote všetko pod kontrolou. Fred Flarsky je talentovaný novinár, hipster a problémový človek, ktorý sa najlepšie cíti vo svojej šusťákovke, kapsáčoch a teniskách. Nemajú nič spoločné – okrem toho, že ona mu kedysi robila „pestúnku“ a bola jeho prvou platonickou láskou.

Keď na seba Fred a Charlotte ako dospelí nečakane opäť narazia, Charlotte sa práve pripravuje na kandidatúru na prezidentský úrad a ku zdeseniu svojich poradcov si ako autora svojich budúcich prejavov impulzívne najíma Freda. Fred tak do Charlottinho oslnivého sveta spoločenskej smotánky vtrhne ako uragán a o škandály razom nie je núdza. Keď sprvu nenápadné iskrenie medzi Fredom a Charlotte prerastie v milostný pomer, môžete si byt istí, že taký zvláštny pár svet ešte nevidel. A to ešte nikto netuší, čo príde, až to rozbehnutí milenci ešte len poriadne roztočia.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.