Letné kino v AMFIKU: Takmer dokonalé tajomstvá

Dátum a čas:
piatok - 10. 07. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Film Takmer dokonalé tajomstvá, ktorý sa bude v Letnom kine v AMFIKU premietať 10. júla 2020, je remakom úspešnej talianskej komédie Úplní cudzinci. Nemeckí tvorcovia na čele s režisérom a scenáristom Borom Dagtekinom však pôvodný nápad osviežili vlastnou energiou a ponúkli aj iný záver. Pred kamerou sa stretli tri hlavné tváre bláznivých komédií zo série Fakjú, pán profesor – nemecký sexsymbol Elyas M´Barek, Karoline Herfurth a Jella Haase. Spoločnosť im robí aj Florian David Fitz, ktorého poznáme zo snímok 100 vecí a Najkrajší deň.

Sedem priateľov – tri ženy a štyria muži, ktorí sa poznajú dlhé roky, sa zíde na spoločnej večeri. Pohodový večer a „kamarátske“ klebetenie však naruší jeden nevinný návrh. Po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas.

Odvážny nápad nie je všetkým zúčastneným pochuti, no už niet cesty späť. Veď o nič nejde, bude zábava. Z mobilov sa dnes stávajú akési čierne skrinky našich životov. Po chvíľke nevinnej zábavy sa rozbehne séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco a katastrofa na seba nenechá dlho čakať…

Premietanie sa začína o 21:00 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.