Letné kino v AMFIKU: Taxi 5

Dátum a čas:
sobota - 27. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Chcete sa pobaviť? Tak si naplánujte návštevu Amfiteátra. Bohatú júnovú ponuku filmov uzavrie  francúzska akčná komédia Taxi 5, ktorú si budete môcť pozrieť 27. júna 2020 po zotmení. Tešiť sa môžete na pokračovanie slávnej série s legendárnym bielym taxíkom v hlavnej úlohe. Po dvadsiatich rokoch od uvedenia prvého dielu prichádza v produkcii Luca Bessona piaty diel. Štafetu preberajú nové herecké tváre. Ale to hlavné – nedostihnuteľný biely Peugeot  a adrenalínové naháňačky zostali.

Parížsky policajt Sylvain Marot je proti svojej vôli prevelený do Marseille. Bývalý komisár Gilbert, teraz primátor mesta, ho poverí špeciálnou úlohou. Má zlikvidovať gang talianskych zlodejov, ktorí v atraktívnych Ferrari vykrádajú jedno klenotníctvo za druhým. Lenže so slabo vybaveným vozovým parkom francúzskej polície to pôjde veľmi ťažko.

Sylvain tak má len jednu možnosť. Prehovoriť k spolupráci Eddyho Makloufa, synovca slávneho Daniela Moralese. Eddy totiž po svojom strýčkovi zdedil jeho vytuningovaný Peugeot 407. Škoda však, že ale nezdedil jeho vodičské schopnosti. Zato Sylvain je excelentný šofér, ktorý sa s volantom v ruke asi narodil.

Premietanie sa začína o 21:00 hod. Skôr, než sa ponorí Amfiteáter do tmy, to na pódiu o 19:00 roztočí skupina SilBand so spevákom Robom Šimkom.

Vstup voľný

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.