LETNÉ KINO V AMFIKU: Temná strana mesiaca

Dátum a čas:
štvrtok - 17. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Napínavý thriller z luxembursko-nemeckej produkcie TEMNÁ STRANA MESIACA sa dostane na filmové plátno v LETNOM KINE V AMFIKU 17. augusta. Film bol nakrútený podľa rovnomennej a veľmi úspešnej knižnej predlohy od Sherrilyn Kenyon a získal výborné ohlasy na festivale v Berlíne.

Nemecký režisér Stephan Rick, známy prevažne tvorbou kriminálnych televíznych seriálov, obsadil do úlohy právnika Moritza Bleibtreu, držiteľa Strieborného medveďa za rok 2006 z berlínskeho Medzinárodného filmového festivalu za rolu vo  filme Elementárne častice. Preslávil sa aj vo filme Lola beží o život a ďalších. Jeho protivníka hrá Jürgen Prochnow, známy predstaviteľ záporných hrdinov v hollywoodskych veľkofilmoch. (Da Vinciho kód).

Úspešný právnik Urs je príkladom a hviezdou svojej profesie. Má skvelú kariéru, krásnu ženu, drahé auto a konto plné peňazí. Samovražda jeho kolegu ním otrasie, pretože aj on žil takýto skvelý život. Urs stretáva krásnu a tajomnú ženu, ktorá vyznáva alternatívny spôsob života a zúčastní sa experimentu s halucinogénnymi hubami. Zmena života je ale drastickejšia, ako čakal. Drogový experiment v ňom uvoľní surové ľudské pudy a na povrch sa dostane jeho odvrátená strana. Ursa ovládne potlačovaná agresivita a dostane sa úplne mimo kontroly. Civilizovaný právnik sa zmení na človeka hnaného inštinktami a na nevypočítateľného zabijaka. Uteká do lesov, na stope mu už je ale polícia a tiež pomstychtivý protivník…

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.