Letné kino v AMFIKU: Teroristka

Dátum a čas:
sobota - 29. 06. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Iva Janžurová, Martin Hofmann, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Eva Holubová, Jana Plodková, Kristína Svarinská sú mená hercov, ktorí si zahrali v novej českej komédii TERORISTKA. Film uvidia diváci v Letnom kine v AMFIKU 29. júna o 21:00 hod. Je to príbeh učiteľky na dôchodku, ktorá celý život svojich žiakov učila, že základom všetkého je slušnosť a násilie nič nerieši. Nakoniec zistí, že presne na to gauneri spoliehajú.

Hlavnou hrdinkou čiernej komédie je Mária, ktorá si jedného dňa povie, že už si nechce pripadať ako krava. Keď jej proti arogantnému pôvodcovi lokálneho zla nepomôže ani starostka, zoženie si zbraň a rozhodne sa urobiť to, čo väčšinu z nás občas napadne, ale hneď tú myšlienku vytesníme. Veľmi skoro však zistí, že ako je vražda zložitá morálne, je rovnako zložitá aj logisticky – napriek tomu, že jej bývalý žiak, momentálne v podmienke, jej dáva cenné životné rady: „Kriminalita len vyzerá jednoducho, pani učiteľka, ale portom sa vždy niečo po….“

Vstupné: 5 € 

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.