Letné kino v AMFIKU: The Beach Bum

Dátum a čas:
štvrtok - 11. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Úvodným filmom v Letnom kine v AMFIKU bude 11. júna 2020 komédia z produkcie USA, Francúzska, Veľkej Británie a Švajčiarska The Beach Bum. Takto provokatívny, jedinečný, nekompromisný a pritom zábavný filmový žúr tu už dlho nebol. Film natočil Harmony Corine, ktorého celá tvorba je všetko možné, len nie obyčajná a divákov nikdy nenechá len tak v pokoji. Príbeh spisovateľa, ktorý je stále nadrogovaný, žije podľa svojich vlastných pravidiel a striedavo brázdi Miami v luxusnom športiaku alebo sa fláka po pláži s bezdomovcami.

Hlavný hrdina (Matthew McConaughey) vyzerá ako plážový povaľač, správa sa ako plážový povaľač a zo všetkého najviac to aj je plážový povaľač a vagabund. Večne je pod vplyvom čohokoľvek omamného, ​​čo je práve po ruke a žije vo veľkom štýle. Hovorí si Moondog. K tomu je ale básnik a je až nechutne bohatý. Občas si na to dokonca spomenie, rovnako ako na to, že má dcéru a ženu (Isla Fisher), ktorá ho miluje a súčasne podvádza so slávnym Snoop Doggom.

Moondog sa potáca a svoje neuveriteľné eskapády vyvádza rovnako tak na ulici, ako na luxusných večierkoch. Po jednom z nich narazí autom do stromu a musí ísť na odvykačku. Lenže tam nie je žiadna zábava a už vôbec nie drogy, ani poriadny alkohol, preto radšej utečie. Vďaka nehode príde o všetko.

V hlavnej úlohe exceluje Matthew McConaughey, skvele ho dopĺňa Isla Fisher, Snoop Dogg, Zac Efron, Jonah Hill, Martin Lawrence, jamajský pilot so šedým zákalom alebo papagáj závislý na kokaíne.

Pred filmom, ktorý sa začína premietať o 21:00 hod., je o 19:00 pripravený koncertný program.  Otvorenie Letného kina v AMFIKU bude veľkolepé. Zahrať a zaspievať prídu domácemu publiku bratia Rasťo a Robo Kopinovci. Večer bude teda patriť skupine Nocadeň.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.