LETNÉ KINO V AMFIKU: The Circle

Dátum a čas:
nedeľa - 23. 07. 2017 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


LETNÉ KINO V AMFIKU uvedie 23. júla v Amfiteátri napínavý thriller The Circle, natočený podľa knižného bestselleru Kruh od Davea Eggersa. Hovorí o tom, že ani vysnívaná práca snov nemusí byť tým, čím sa zdá na prvý pohľad. A presne to zisťuje hlavná hrdinka Mae Hollandová (Emma Watson), ktorá získa miesto v najsilnejšej internetovej spoločnosti Circle, uskutočňujúcej podozrivé bankové operácie a iné transakcie.

Emma Watson sa v novom filme ocitne pod permanentným dohľadom Toma Hanksa a vstúpi do kruhu, z ktorého možno nevedie cesta von. Hviezdny Tom Hanks bol z námetu a knižnej predlohy tak nadšený, že sa sám stal jedným z producentov filmu. Vo filme hrá aj John Boyega (Hviezdne vojny: Sila sa prebúdza). The Circle sa stal posledným filmom vynikajúceho herca Billa Paxtona (Apollo 13, Titanic, Na hrane zajtrajška, Votrelci).

Svet bez hladu. Svet bez vojen. Svet bez chorôb. Neobmedzené možnosti. V úchvatnej a najväčšej high-tech spoločnosti The Circle neexistuje problém, ktorý by nebolo možné vyriešiť. Jej technológie majú moc doslova zmeniť svet. Mae je obklopená vymoženosťami supermodernej spoločnosti. Ohromená ideálmi sa na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, ktorý by šťastie a pokrok v spoločnosti mohol rozšíriť do celého sveta. Paralelne s tým začne stretávať tajomného muža. Stane sa jej nový život rozprávkovým snom alebo dostane príchuť hororovej nočnej mory? Bude mať kruh, do ktorého vstúpila, cestu von?
Premietanie sa začína po zotmení, približne o 21:00 hod.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.