Letné kino v AMFIKU – To dievča musíš milovať

Dátum a čas:
sobota - 18. 07. 2015 - 18:00 - 20:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter ponúka aj počas augusta príjemne strávené večery v prírodnom kine, ktoré poskytuje nevšedné filmové zážitky na čerstvom vzduchu. Amfik je miesto, kde sa vyznávači strieborného plátna radi stretávali v hojnom počte už v minulosti a ako sa zdá, filmový divák si tam po rokoch jeho niekdajšej slávy nachádza cestu čoraz viac. Na tento mesiac je pripravená pestrá paleta filmovej produkcie a každý si tam môže nájsť  svoj najobľúbenejší titul či žáner. Letné kino v AMFIKU premieta každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení, teda o 20:00 hod. Dva filmy uvidia návštevníci aj v septembri. Čaká ich EX Mašina a Vybíjaná.

bontonfilmŽivelnú komédiu plnú zmätkov a dobre mierených faciek TO DIEVČA MUSÍŠ MILOVAŤ  uvidia diváci v letnom kine 18. augusta.  Nemusíme si klamať, Isabel je ľahké dievča. Najstaršou profesiou sa snaží našetriť si, aby sa mohla stať herečkou. Tak, ako takmer každý v New Yorku. Keď sa ocitne na svojom prvom hereckom konkurze, spustí lavínu bláznivých situácií a zábavy. Niekto sa do nej totiž zamiluje a niekto až príliš dobre pozná jej nerestnú kariéru. A všetci sú tak trochu ženatí alebo vydaté.

V klasicky zostrihanej crazy komédii, nabitej gagmi, hrajú Imogen Poots, Owen Wilson, Rhys Ifans, Jennifer Aniston, Cybill Shepherd a v úlohe Quentina Tarantina sa dokonca objaví i Quentin Tarantino.

Peter Bogdanovich, režisér dvakrát nominovaný na Oscara a tiež na Zlatý Glóbus, sa vracia k réžii celovečerného filmu po štrnástich rokoch. Vo filme To dievča musíš milovať prináša žáner romantickej komédie v štýle zlatej éry Hollywoodu, postavenej na slovných prestrelkách s kadenciou guľometu a na reťazení bláznivých situácií.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.