LETNÉ KINO V AMFIKU: Transformers: Posledný rytier

Dátum a čas:
nedeľa - 27. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Čerstvou filmovou novinkou. ktorá poteší priaznivcov sci-fi filmov je TRANSFORMERS: POSLEDNÝ RYTIER. Pozrieť si ju budú môcť diváci aj v LETNOM KINE V AMFIKU 27. augusta.

Vodca autobotov Optimus Prime zmizol. Svet zmieta zúrivá vojna medzi ľuďmi a ostatnými transformermi. V poradí piaty film Transformers, ktorý priamo nadväzuje na štvrtý diel s podtitulom Zánik, asi nemohol mať beznádejnejšiu východiskovú situáciu. Režisér Michael Bay, ktorý je duchovným otcom tejto veľmi úspešnej série, tvrdí, že piaty diel je jeho posledným, a preto chce odísť s “poriadnym ohňostrojom”. V jeho ponímaní znejú tieto slová fanúšikom veľkých výpravných akčných filmov ako rajská hudba.

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s “nepriateľom” Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájsť dôvod, prečo sa transformeri po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva. Veľmi rôznorodú skupinku dopĺňa krásna oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osirotená puberťáčka Izabella (Isabela Moner), ktorá toho na svoj vek zažila s transformermi až príliš. Filmových divákov čaká príbeh, ktorý sa odohráva v časopriestore niekoľkých sto rokov, na niekoľkých kontinentoch. Dozvedia sa, k čomu naozaj slúžili kamene v Stonehenge, a možno nakoniec nájdu aj strateného Optima Prima.

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.