LETNÉ KINO V AMFIKU: Valerian a mesto tisícov planét

Dátum a čas:
utorok - 29. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Hoci má režisér Luc Besson vo svojej filmografii nezabudnuteľné akcie (Leon) i historický veľkofilm (Johanka z Arku), jeho srdcovkou sú nepochybne sci-fi príbehy. Jeho najnovší  filmový titul VALERIAN A MESTO TISÍCOV PLANÉT ponúkne aj LETNÉ KINO V AMFIKU 29. augusta.

 V 28. storočí tvoria Valerian (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) dvojicu špeciálnych agentov poverených udržiavaním poriadku v celom vesmíre. Ich nadriadený z Ministerstva obrany (Clive Owen) ich poverí, misiou do bizarného intergalaktického mesta Alpha.

​Je to stále sa rozširujúca, pulzujúca metropola, zložená z tisícov druhov rôznych tvorov, ktoré sa v Alphe zhromaždili počas niekoľkých storočí zo všetkých kútov galaxie, aby si navzájom vymieňali vedomosti, inteligenciu a kultúrne hodnoty.

Na toto skvostné historické mesto začne útočiť neznámy nepriateľ, tajomná sila, ktorá ohrozuje mierovú existenciu mesta tisícov planét. Valerian a Laureline bojujú s časom, aby našli zdroj zla a zastavili ho skôr, než zničí nielen unikátne mesto Alpha, ale tiež život vo vesmíre.

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1059 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.