Letné kino v AMFIKU: Večne tvoja neverná

Dátum a čas:
sobota - 20. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné premietanie v Amfiteátri vám spríjemní večer aj 20. júna 2020, kedy je naplánovaná milostná dráma z českej filmovej produkcie Večne tvoja neverná. Na filmové plátno prinesie príbeh manželov snáď na celú večnosť. Josef (Saša Rašilov) svoju ženu síce miluje, ale tiež má slabosť na krásne ženy, a tak sa občas s niektorou spriatelí o niečo viac. Miluška (Lenka Vlasáková) ako bývalá telocvikárka svojho manžela a ich dospievajúcu dcéru neúnavne zahŕňa neutíchajúcou starostlivosťou a terorom zdravého životného štýlu.

Ich manželstvo, a tiež Josefovo momentálne krachujúce nakladateľstvo, sa pomaly rúti do záhuby.
Do toho prichádza Josefova teta Marta (Vilma Cibulková), skúsená psychologička z manželskej poradne. Rodinu svojho synovca sa rozhodne zachrániť veľmi originálnym spôsobom. Musia sa rozviesť. Nie iba tak na oko, ale na základe vážneho dôvodu. Marta im naordinuje neveru. Musia sa pristihnúť in flagranti. Bláznivá hra sa môže začať.

Premietanie sa začína o 21:00 hod., ale do Amfiteátra sa oplatí prísť o dve hodiny skôr, pretože spríjemniť chvíle koncertom príde Tomáš Buranovský.

Z

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.