Letné kino v „amfiku“: Vezmi si ma, kamoš

Dátum a čas:
utorok - 24. 07. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Bláznivá francúzska komédia VEZMI SI MA, KAMOŠ, ktorú uvidia filmoví diváci 24, júla v Amfiteátri, pochádza od tvorcov komédií Alibi na mieru a Prázdniny All Exclusive, takže zábava a kvalitný francúzsky humor sú zaručené. Dvaja kamaráti, ktorí sa kvôli „papierom naoko“ vezmú, obrátia naruby život všetkým okolo. A samozrejme, hlavne sami sebe. Po tom, čo si obaja povedia „ÁNO“, nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej.

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď „prepadne“ na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum. Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach. Obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak naoko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník, odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay. Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.