Letné kino v amfiku: Vojtech

Dátum a čas:
utorok - 23. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V Letnom kine v amfiku bude 23. augusta veselo. Pre filmových divákov je pripravená komédia Vojtech, ktorá pobaví. Dominuje jej príbeh „strateného“ štyridsiatnika. Vojtech prežíva krízu stredného veku. Má pocit, že je na tomto svete nepotrebný v každom ohľade. Prišiel o ženu, o prácu, s rodinou sa nestretáva.

Jeho spoločníkom sa stane sused – svojrázny taxikár Laco. Ich výlety sa však väčšinou končia fiaskom. Vojtech chce žiť normálnym životom, ale jeho neschopnosť čeliť uponáhľanej modernej dobe prináša mnoho komediálnych zápletiek. Nevie si užiť spoločnosť ľahkých žien, každodenné pokusy o alkoholické opojenie a rady, ako zbaliť ženskú, sa tiež končia katastrofou. On to však nevzdáva a verí, že svoju smolu prelomí.

Vo filme si zahrali Matej Landl, Marián Miezga, Lucia Vráblicová, Zuzana Šebová, Gabriela Marcinková, Eva Sakálová, Zuzana Mauréry, Diana Mórová, Števo Martinovič, Juraj Kemka, Vladimír Kobielský a ďalší obľúbení herci.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.