LETNÉ KINO V AMFIKU: Votrelec: Covenant

Dátum a čas:
utorok - 22. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Akčným sci-fi hororom VOTRELEC: COVENANT, ktorý mal premiéru len v máji tohto roku, sa režisér Ridley Scott (Blade Runner, Gladiátor, Marťan) vracia do vesmíru, ktorý sám stvoril vo Votrelcovi, prvom filme venovanom najstrašnejšiemu mimozemskému monštru filmovej histórie. LETNĚ KINO V AMFIKU ho uvedie 22. augusta.

V najnovšej a ešte desivejšej kapitole sa pripravuje vesmírna loď Covenant kolonizovať vzdialenú planétu na druhej strane galaxie. Zdá sa im, že nový svet, ktorý nečakane objavili, je idylickým nezmapovaným rajom. V skutočnosti je to temný a brutálny svet, ktorého hrôzy si nikto z členov posádky nedokázal predstaviť ani v tých najhorších predstavách. Keď sa títo vesmírni pútnici ocitnú tvárou v tvár smrtiacemu monštru, neostáva im nič iné, než sa pokúsiť o zúfalý útek z tohto zdanlivo ideálneho raja, premeneného na skutočné peklo.

“Vymyslel som koncept, ktorý nás privedie až k pôvodnému Votrelcovi. Vždy ma zaujímalo, prečo si žiadni z tvorcov pôvodných troch pokračovaní nepoložili dve logické otázky: Kto stvoril tieto bytosti a prečo? Vďaka Prometheovi vstal Votrelec z mŕtvych a teraz sa konečne vytvára priestor odpovedať na tieto kľúčové otázky. Dotýkame sa tém smrteľnosti a nesmrteľnosti, umelej inteligencie. Tento diel sa dostáva k samotnému jadru. Sme v ďalšej fáze, povedal o svojich súčasných a budúcich plánoch Ridley Scott. A zdá sa, že sa máme aj naďalej čoho báť.

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1058 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.