Letné kino v amfiku: X-Men: Apokalypsa

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Akčný film X-Men: Apokalypsa pobaví publikum v Letnom kine v amfiku 25. augusta. Od počiatku civilizácie bol uctievaný ako boh. Apocalypsa, prvý a najsilnejší z mutantov marvelovského sveta X-Menov načerpal v ére prastarých civilizácií silu ostatných mutantov a stal sa tak nesmrteľným a neporaziteľným. Prebudil sa po tisícoch rokov a je hlboko rozčarovaný zo sveta, ktorý okolo seba nachádza. Nikto ho už neuctieva ako boha. Svetu a ľuďom už nevládnu len tí najsilnejší. Zem je A3_KinoAmfik_2016znečistená, plná konfliktov, násilia a ľudia sa klaňajú falošným modlám. Preto chce Apokalypsa zničiť súčasnú civilizáciu, očistiť planétu a nastoliť nový svetový poriadok, ktorému chce vládnuť.

K naplneniu tejto úlohy potrebuje nasledovníkov, jazdcov Apokalypsy. Preto získa na svoju stranu štvoricu mutantov, vrátane sklamaného Magneta (Michael Fassbender). Osud ľudstva visí na vlásku a tento vlások tvoria predovšetkým ďalší mutanti, študenti školy pre nadaných žiakov, vedení profesorom Charlesom Xavierom. Táto skupina mutantov, označovaných ako X-Meni, je poslednou silou, ktorá sa môže účinne postaviť najsilnejšiemu mutantovi a jeho pomocníkom. Raven (Jennifer Lawrence) s pomocou profesora Xaviera (James McAvoy) sa postaví do čela tímu mladých X-Menov, aby spoločne zastavili svojho najväčšieho nepriateľa Apocalypsa  a zachránili ľudstvo pred úplným zánikom. Jeho osud závisí len na ich nadprirodzených schopnostiach, ale aj na ich vôli bojovať za jeho záchranu.

Premietame so slovenskými titulkami.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.