Letné kino v AMFIKU: X-Men: Dark Phoenix

Dátum a čas:
streda - 17. 07. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Akčný dobrodružný fantasy film X-MEN: DARK PHOENIX, ktorý Letné kino v AMFIKU prinesie 17. júla 2019 o 21:00 hod., priláka milovníkov sci-fi žánru, ktorí majú chuť vydať sa s mutantmi  na cestu do vesmíru.

Keď skupina X-Menov vyrazí na celkom rutinnú záchrannú misiu na obežnú dráhu k ohrozenej posádke raketoplánu, zdá sa, že majú všetko pod kontrolou a operácia prebieha bez problémov. Ale zdanie klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasiahnutá neznámou a smrtiacou vesmírnou silou , ktorá ju premení v jedného z najsilnejších mutantov. Musí zápasiť nielen so svojou novo nabitou a nestabilnou silou, ale aj so svojimi osobnými démonmi.

Jean sa postupne dostáva do desivej špirály a stráca nad sebou kontrolu. Navyše jej myslenie začína ovplyvňovať tajomná postava (Jessica Chastain), ktorá prichádza s nebezpečnými návrhmi na využitie jej ničivej sily. Grey sa mení na Dark Phoenix a stáva sa hrozbou nielen pre svojich, teraz už bývalých priateľov z radov mutantov, ale pre celú planétu. X-Meni tak musia čeliť svojmu najbližšiemu a najničivejšiemu nepriateľovi.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.