Letné kino v AMFIKU – Zakázané uvoľnenie

Dátum a čas:
nedeľa - 30. 08. 2015 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter ponúka aj počas augusta príjemne strávené večery v prírodnom kine, ktoré poskytuje nevšedné filmové zážitky na čerstvom vzduchu. Letné kino v AMFIKU premieta každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení, teda o 20:00 hod. Posledným augustovým titulom je český film ZAKÁZANÉ UVOĽNENIE. Je to počin Jana Hřebejka, v súčasnosti vyhľadávaného českého režiséra, na ktorého filmy sa čaká s napätím. Komédia z pera Petra Kolečka je o nepodarenom únose nevesty, o dôležitom hokejovom zápase a o kokteile, čo si dievčatá nalejú, keď príde ten správny čas.

nahlad_1c4dd358-f894-11e3-8940-9c8e9959be16Výbušná konverzačná a situačná komédia sa odohráva počas jedného večera v zapadnutej dedinskej krčme. Jej príbeh je jednoduchý. Dozviete sa, čo všetko sa môže povedať a stať, keď sa opijú unesená nevesta, ženský svedok jej ženícha a životom ostrieľaná barmanka… Film je hereckým koncertom mladých a krásnych herečiek a na rozdiel od divadelnej hry režiséra Dana Špinara v ňom pribudli postavy, scénky i prostredia. Oddychový Hřebejk, v ktorom sa všetko začína na svadbe a končí prekvapivou pointou.

Vo filme si zahrali Slovenka Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, Ondřej Sokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Tichý, Daniel Špinar.

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.