Letné kino v AMFIKU – Život je život

Dátum a čas:
nedeľa - 23. 08. 2015 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfiteáter ponúka aj počas augusta príjemne strávené večery v prírodnom kine, ktoré poskytuje nevšedné filmové zážitky na čerstvom vzduchu. Na tento mesiac je pripravená pestrá paleta filmovej produkcie a každý si tam môže nájsť  svoj najobľúbenejší titul či žáner. Letné kino v AMFIKU premieta každý utorok, štvrtok a nedeľu po zotmení, teda o 20:00 hod. Dva filmy uvidia návštevníci aj v septembri. Čaká ich EX Mašina a Vybíjaná.

2274789_zivot-je-zivot-film-simona-stasovaFilm ŽIVOT JE ŽIVOT si budú môcť pozrieť diváci v Amfiteátri 23. augusta. Hlava rodiny František (Ondřej Vetchý) a jeho manželka Jana (Simona Stašová) riešia v komédii milostné a životné estakády svojich troch dcér, ale predovšetkým svoje vlastné. Za snímkou stoja autori úspešnej veselohry Láska je láska, ale tento titul sľubuje viac humoru, fantázie  a bláznivých situácií. Ako to už v živote býva, Ondřej Vetchý sa vo filme objaví v dvoch úlohách úplne rozdielnych mužov. Namosúrený a prísny otec by po boku svojich troch dcér rád videl schopných a úspešných mužov, lenže všetky majú vynikajúci talent nachádzať si pravý opak.

Najstaršia sa musí aj so svojim neúspešným partnerom nasťahovať späť k rodičom a v rámci možností sa ďalej snaží otehotnieť. Prostrednej sa zas neomylne lepia na päty len úplní exoti . Najmladšia je zasa milostne úspešná až veľmi. Má šestnásť, je tehotná a nevie s kým.  Navyše sa začína rúcať tradičná oáza a pevný bol manželskej dvojice – dovolenka. Každý rok sa chodí na „Máchač“, ale Jana začína snívať o mori. Potom sa v jej živote objaví bohémsky spisovateľ s ľahko samovražednými sklonmi, v tom Františkovom zase krásna kolegyňa so španielskymi predkami h. Začnú sa diať veci. Všetky malé príbehy dávajú dohromady jeden veľký a zábavný život so situáciami, ktorá pozná každý z nás.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.