LETNÝ BAŽANT KINEMATOGRAF: Kobry a užovky

Dátum a čas:
sobota - 27. 08. 2016 - 18:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Drámu Kobry a užovky podľa scenára debutujúceho scenáristu Jaroslava Žváčka uvedie Letný BAŽANT KINEMATOGRAF počas festivalu Leto v parku 27. augusta.  Film rozpráva o ľuďoch, ktorí zo zúfalstva svojej existencie robia chybu za chybou, pričom podliehajú vlastným predstavám o krásnom živote.

Ústredné bratské roly stvárnia Kryštof a Matej Hádekovci. Užovka (Matej Hádek) je stratený vo svojom vlastnom živote. Napriek tomu, že má už skoro štyridsať, nemá dievča ani prácu, pričom cíti, že má poslednú šancu sám so sebou niečo urobiť. Naskytne sa mu prílležitosť, ktorú nehodlá premárniť. Jeho brat Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpovedné dieťa a feťák, bývajúci s večne opitou matkou (Jana Šulcová). Stavia vzdušné zámky a vykráda chatky. Vo chvíli, keď sa ukáže, že Užovka by už mohol byť konečne šťastný, objaví sa Kobra. Užovka sa rozhodne dať mu poriadnu lekciu, ale situácia sa vymkne kontrole.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.