Letný SWAP Košice

Dátum a čas:
sobota - 29. 08. 2020 - 16:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Účastníci Letného SWAP-u Košice si budú už v túto sobotu, 29. augusta 2020, vymieňať oblečenie pod holým nebom. Najväčší skutočne košický SWAP sa bude niesť v znamení letnej záhradnej party. Veci, ktoré si neodnesie nikto z účastníkov, tradične poputujú do Krízového centra Arcidiecéznej charity Košice v Košickej Novej Vsi.

Novú šancu nenosenému oblečeniu má príležitosť poskytnúť každý, kto sa túto sobotu vyberie do areálu Kasární/Kulturparku. Od 16:00 do 20:00 hod. sa budú vymieňať kvalitné, čisté a bezchybné kúsky oblečenia. Atmosféru letnej party navodia DJ sety Florra Ballóka. SWAP však má okrem ekologického významu aj silnejšiu pridanú hodnotu, nevymenené kusy odevu poputujú Krízovému centru Arcidiecéznej charity Košice, kam sa organizátorom po jesennom a vianočnom SWAP-e podarilo odovzdať desiatky vriec dámskeho, pánskeho aj detského oblečenia.

Zodpovednosť je dôležitá nielen pri výbere oblečenia, preto prosíme účastníkov o zachovanie bezpečnostných opatrení zavedených organizátormi. Na záver podvečera plného dobrej nálady organizátori prichystali pre návštevníkov aj prekvapenie v podobe tomboly. SWAP Košice zároveň podporuje rozvoj dobrovoľníckych aktivít a popularizáciu významu dobrovoľníckej činnosti  v meste Košice.

Vstupné: 5 € = 10 žetónov (1 kus oblečenia)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.