Leto Divadla Kontra

Dátum a čas:
sobota - 26. 07. 2014 - streda - 30. 07. 2014 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


plagát Kontra KulturparkWilliam Shakespeare „Hamlet”

26. júl, 19.00

Hamlet po 20 rokoch v Košiciach! Jedno z najúspešnejších predstavení divadla Kontra, ocenené na mnohých svetových festivaloch. Predstav si, že si sa dozvedel, že tvojho otca zabil tvoj strýko. Predstav si, že ten strýko je teraz mužom tvojej matky. Predstav si, že o vražde ti povedal duch tvojho otca, ktorý ťa donútil k prísahe, aby si pomstil jeho smrť. Čo by si urobil? Ako by si to urobil? Bol by si vôbec schopný to urobiť?

Réžia: Klaudyna Rozhin, hrajú: Peter Čižmár a Andrej Palko

Marie Jones „Kamene vo vreckách”

27. júl, 19.00

Hollywoodska produkcia, dookola samé kravy a írsky vidiek, ktorý tomu nášmu akoby z oka vypadol. Keď Hollywood obsadí írsky vidiek, konflikt kultúr je neodvratný a neodvratne zábavný… Obrovský hit z Broadway a West Endu, jedna z najlepších svetových komédií, ktorá rozosmiala a dojala milióny divákov. Dvaja herci odohrajú 13 postáv!

Réžia: Klaudyna Rozhin, hrajú: Tomáš Diro a Peter Čižmár

Marek Koterski „Nenávidím”

28. júl, 19.00

Komédia, ktorá získala na Kremnických gagoch Cenu Stana Radiča “Objav roka.” Či to, čo vidíš dookola seba, ťa ubíja, znervózňuje, uráža a zlostí? Ak áno, nie si sám! Uletene zábavná jazda o našej nie veľmi zábavnej každodennosti…

Réžia: Klaudyna Rozhin, hrá: Peter Čižmár

S. Mallatratt – S. Hill „Žena v čiernom”

29. júl, 19.00

Brilantný viktoriánsky thriller s atmosférou, ktorá hustne, až sa bude dať krájať. Anglický vidiek, tajomné močiare a dom, v ktorom by ste určite nechceli nocovať. Mrazivý príbeh mladého londýnskeho advokáta Arthura Kippsa, prichádzajúceho do odľahlého sídla na úhorných močariskách… Budete sa báť vlastnej predstavivosti… Predstavenie vás doslova priklincuje k sedadlám a zaručí, že vám ešte dlho ostane v pamäti.

Réžia: Klaudyna Rozhin, hrajú: Tomáš Diro a Peter Čižmár

Rum a vodka

30. júl 19.00

Najreprízovanejšie predstavenie divadla Kontra, komédia Rum a vodka je mix, čo nielen „mŕtveho postaví na nohy“, ale pomôže ti zistiť, čo je v živote najdôležitejšie… Príď a vyskúšaj sám!

Iba pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov. Svoje mamy a svokry radšej nechajte doma!

Vstupné: 4 €, dôchodcovia, študenti a ZŤP: 3 €

Rezervácie vstupeniek: 0907 908 986


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.