Leto v parku – Babadlo: Ako sova líške bájky čítala

Dátum a čas:
nedeľa - 11. 08. 2019 - 15:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prešovské Bábkové divadlo Babadlo otvorilo svoju čarovnú oponu na Deň detí v roku 1995. Svojou tvorbou sa zameriava na detského diváka, ktorému sa snaží priblížiť hlavne pôvodnú slovenskú a svetovú klasiku a autorské divadlo. Ich predstavenia videlo  už viac ako 800-tisíc detí. S rozprávkou Ako sova líške bájky čítala prídu bábkoherci deťom predstaviť na festival Leto v parku jedného z najznámejších bájkarov Ezopa.

V predstavení zo zvieracej ríše sa snúbi niekoľko známych príbehov z Ezopových bájok, v ktorých je častým hrdinom líška. V divadelnej hre sprevádza diváka spolu s múdrou sovou. Najmenších čaká poučenie, ale aj pobavenie, spestrené veselými pesničkami. Kto je zvedavý, ako to všetko dopadne, mal by prísť do areálu Kasární/Kulturparku 11. augusta 2019 o 15:00 hod. Zaujímavý príbeh vyrozprávajú a bábky povedú Kristína Medvecká, Zuzana Onodiová, Lucia Hrašková a Tonka Oľšavská.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.