Leto v parku – Cestovateľský večer – „Jánošík na úteku: India“

Dátum a čas:
streda - 24. 07. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Cestovateľský večer – „Jánošík na úteku: India“ zavedie divákov počas Leta v parku do ďalekej Ázie 24. júla 2019. V Kasárňach/Kulturparku sa o svoje poznatky, zážitky a zábery z ciest s nimi podelí cestovateľ, bloger a hudobník Filip Jánošík Lehotský. Svoje rozprávanie začne o 20:00 hod. a ponúkne mnoho zaujímavosti z pobytov v zahraničí.

V uplynulom roku strávil v cudzích krajinách päť mesiacov. Zdolal nepálske Himaláje, osobne sa stretol s Dalajlámom, žil v budhistickom kláštore so zákazom rozprávať, ale aj u hollywoodskej hviezdy v Dillí. Neskôr sa živil ako pouličný hudobník v Španielsku a po návrate domov prešiel pešo celé Slovensko za 27 dní Cestou hrdinov SNP.

Počas svojej prednášky o Indii odpovie aj na otázky: Prečo Dalajláma tvrdí, že je komunista? Naozaj majú svätí muži vo Varanasi pohlavný styk s mŕtvolami? Aké je stráviť týždeň v chráme bez mobilu a so zákazom rozprávať?

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.