Leto v parku: David Kollar a Arve Henriksen – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 24. 08. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Letný hudobný festival Hevhetia a Leto v parku majú k sebe veľmi blízko. Spájajú ich dobrá hudba a vynikajúci umelci, ktorí vystúpia na pódiu v Kasárňach/Kulturparku v závere augusta. Na excelentnú džezovú hudbu v podaní nórskeho trubkára Arve Henriksena a gitaristu Davida Kollara môžu prísť ich priaznivci 24. augusta o 19:00 hod.

David Kollar patrí k základným pilierom Hevhetie, kde vydal všetky oficiálne albumy. Od jazzrockových počiatkov sa postupne prepracoval k nezameniteľnému, veľmi originálnemu hudobnému prejavu.

Arve Henriksen je kľúčovou postavou experimentálneho jazzu poslednej dekády, známeho ako lídra projektu Supersilent, ale aj zo spolupráce s hviezdami ako sú David Sylvian, Jon Balke, Trygve Seim, Imogen Heap, Arild Andersen či Maria Schneider. Dnes patrí určite medzi najvšestrannejších nórskych hudobníkov.

Lístky za 8 € si môžete kúpiť v predpredaji: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11397/letny-hudobny-festival-hevhetia–david-kollar–arve-henriksen

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.