LETO V PARKU – Divadlo na hojdačke: Posledný dinosaurus

Dátum a čas:
nedeľa - 22. 07. 2018 - 14:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pre detského diváka je určené predstavenie Posledný dinosaurus, s ktorým príde na Leto v parku žilinské Divadlo na hojdačke. Autorskú rozprávku uvedie v areáli Kasární/Kulturparku 22. júla o 16:00 hod.

V inscenácii sa spájajú tradičné bábky s osvedčenými inscenačnými postupmi – pesničky, činoherné aj interaktívne vstupy s aktuálnou témou príbehu. V múzeu sa z malého vajíčka vyliahne malý dinosaurus, ktorému tvorcovia personifikujú ľudské správanie aj pocity. Tak, ako každé dieťa, aj hlavný hrdina rozprávky Samo sa v istom období svojho života pýta, odkiaľ pochádza, kto a kde sú jeho rodičia. Keďže je na svete sám, vydá sa hľadať svoju rodinu.

Putuje po svetadieloch, z ktorých je o každom veselá pesnička, zameraná na základné geografické, klimatologické či prírodné jedinečnosti. Okrem hlavnej sociálnej príbehovej línie – hľadania identity, pravej rodiny a priateľstva, autori obohacujú základnú tému aj o poznávanie sveta cez zvieratká v príbehu.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.