Leto v parku – Divadlo na hojdačke: Tdpaslík

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 07. 2019 - 15:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Divadlo na hojdačke zo Žiliny príde počas festivalu Leto v parku potešiť detského diváka 28. júla 2019. O 15:00 hod. sa na pódiu Golf bude odohrávať príbeh s názvom Tdpaslík. V najnovšom predstavení divadlo upúšťa od osvedčených rozprávkových titulov klasických majstrov a hľadá témy, ktoré sú dnešným deťom bližšie.

Hlavný hrdina príbehu sa vydá do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov, ktorí tiež potrebujú k životu slnko a nakoniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle.

V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklusmi, kde sa v druhom pláne autori snažia citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti či logopedických problémov. Príbeh poukazuje na to, že aj človek s rečovou chybou dokáže spraviť veľké veci, keď na sebe pracuje.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.