Leto v parku – Divadlo SpozaVoza: Tajomstvo oceánu

Dátum a čas:
štvrtok - 01. 08. 2019 - 11:00 - 12:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


S bábkovou inscenáciou Tajomstvo oceánu sa na festivale Leto v parku deťom predstaví profesionálne Divadlo SpozaVoza, ktoré založili absolventi KBT VŠMU. Dáva priestor mladým umelcom a študentom vysokých škôl umeleckého zamerania. Do tajov oceánu sa deti ponoria 1. augusta 2019 o 11:00 hod. pri pódiu Golf v Kasárňach/Kulturparku.

Predstavenie o veľkom putovaní malej veľryby za domovom vzniklo na motívy knihy Gerda, ktorú napísal spisovateľ a ilustrátor Adrián Macho. Morská predstaviteľka deja sa jedného dňa ocitne sama a vydá sa na dobrodružnú cestu naprieč oceánom, počas ktorej získa mnoho zážitkov a priateľstiev. V inscenácii hrajú dvaja herci Patrícia Sopkovičová a Miro Mihálek na rôznych hudobných nástrojoch, ktoré dotvárajú podmorskú atmosféru. Hra odkrýva aj environmentálnu tému a snaží sa už v detskom veku prebudiť záujem o triedenie odpadu a čistotu okolo seba.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.