Leto v parku – Divadlo SpozaVoza: Tesla a priatelia

Dátum a čas:
štvrtok - 01. 08. 2019 - 15:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pre školákov i dospelých pripravilo Divadlo SpozaVoza inscenáciu o fyzike, tvorbe elektrickej energie a o živote slávneho vynálezcu, fyzika a hlavne človeka Nikolu Teslu, s ktorou prídu divadelníci pobaviť publikum do Kasární/Kulturparku. Inscenáciu uvedie divadelné zoskupenie 1. augusta 2019 o 15:00 hod. na pódiu Golf.

Edukačný zámer však predstavenie ani zďaleka nenapĺňa len prednáškou či besedou, ale kreatívne využíva pestrú paletu dynamických divadelných foriem. Príbehu o vedeckom géniovi nebude chýbať javisková poézia. Nemenej dôležitým princípom je interaktivita. Príbeh je na začiatku koncipovaný ako vyučovacia hodiny fyziky, začína sa úvodnou prezentáciou, zápisom do triednej knihy a deti sa spontánne zapájajú. Činoherný úvod sa veľmi rýchlo preklopí do kreatívnej práce s humorne štylizovaným herectvom a bábkami. Audiovizuálny zážitok zvýrazňuje práca s hudbou i svetlom.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Leto v parku – Divadlo SpozaVoza: Tesla a priatelia

  1. Dobry den, kde si mozem zakupit listky? Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.