Leto v parku – Filip Jánošík a hotoví umelci, Družina, Hrdza – koncerty

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 07. 2019 - 19:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


FILIP JÁNOŠÍK a HOTOVÍ UMELCI otvoria hudobný večer na Lete v parku 25. júla 2019 o devätnástej hodine a spustia zbojnícky rockenrol, cimbalový punk a skladby, v ktorých sa odrážajú Filipove cestovateľské zážitky. Zahrajú svoje jednoduché piesne o komplikovanom živote, ale aj známe hity. Ich špecifikom je, že gitarové sóla nahradil cimbal a modernú elektroniku ešte modernejší akordeón. Vypočujete si, ako znie Gorillaz, Horkýže slíže či Para v búrlivom podaní folklórnych nástrojov so saxofónom. Po nich vystúpia skupiny Družina a Hrdza.

Hudba skupiny DRUŽINA, ktorú si vypočujú poslucháči o 20:00 hod., je postavená na dvoch ženských hlasoch, ktoré sprevádzajú profesionálni muzikanti, prichádzajúci z rôznych hudobných svetov. Ako jedna z prvých skupín na Slovensku začala Družina prinášať poslucháčom originálne úpravy tradičných ľudových piesní v štýle world music.

HRDZA, ktorej bude patriť pódium od 21. hodiny, varí v jednom hrnci slovenské ľudové korene, folkovú nehu a rockovú dravosť a ochucuje ich keltskou melodikou a jazzovou rytmikou. Prešovská world music skupina je svojim energickým a dynamickým vystupovaním pod taktovkou speváčky Veroniky Šoltysovej-Rabadovej a kapelníka Slava Gibartiho, oživením každého festivalu, koncertu či iného kultúrneho či spoločenského podujatia.

Vstupné: 8 € v predpredaji/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Načítanie mapy…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.