Leto v parku: Heľenine oči, Hartyga, Akustika – koncerty

Dátum a čas:
piatok - 03. 08. 2018 - 16:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


LETO V PARKU

Nezvyčajná a veľmi zaujímavá zostava hudobníkov a spevákov ovládne park počas festivalu 3. augusta. Koncerty troch skupín zahrejú publikum hudbou reggae, ale tiež rytmami nehostinnej Sibíri. Prešovské formácie Heľenine oči a Akustika vystrieda hosťujúca ruská kapela Hartyga, ktorá isto očarí silnými hlasmi. Hudobná šou sa začne o 18:30 hod.

Prešovská reggae kapela AKUSTIKA sa na hudobnej scéne objavila pred piatimi rokmi ešte pod názvom N3O AKUSTIKA. Dnes už má na svojom konte dva štúdiové albumy Vnímaj to svetlo a veľmi čerstvý Zastavme svet. Práve s ním sa zastavia na festivale Leto v parku.  O pódium sa táto skupina rada podelí s ďalšou prešovskou partiou hudobníkov. Na svojich fanúšikov sa „pozrú“ aj HEĽENINE OČI. Popri koncertoch chalanov z východu bude veľkým zážitkom vypočuť si hosťujúcu kapelu spoza našich východných hraníc. Predstaví sa psychodelic ethno-rock kapela HARTYGA z ďalekej ruskej Tuvy, ležiacej na juhu Sibíri.

Vstupné: 12 € v predpredaji/15 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.