Leto v parku: Jana Kirschner/Blahalousiana

Dátum a čas:
piatok - 29. 07. 2016 - 17:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jedným z headlinerov festivalu Leto v parku bude aj slovenská speváčka Jana Kirschner, ktorá svojim koncertom 29. júla o 19:30 hod. otvorí jeho ďalší ročník v Kasárňach/Kulturparku Skôr, ako sa jej priaznivci započúvajú do jej známych i nových piesní, sa predstaví maďarská skupina Blahalousiana, ktorá mieša muziku šesťdesiatych rokov, súčasnú indie scénu a pesničkárske postupy z amerického juhu a vytvára atraktívny hudobný kokteil.

Potom už pódium v areáli parku bude patriť speváčke, skladateľke a niekoľkonásobnej držiteľke hudobných ocenení Jane Kirschner, ktorú netreba zvlášť predstavovať, pretože jej popularita dávno presiahla aj hranice Slovenska. Úspech jej priniesol jej druhý album V cudzom meste, za ktorý jej boli udelené ceny hudobnej akadémie Aurel v kategóriách Umelec roka a Album roka. V roku 1999 vyhrala prvý raz v ankete Zlatý slávik v kategórii Speváčka roka a v ďalších rokoch ešte štyrikrát. Ocenenia dostáva aj na poli alternatívnej scény v rámci Radio_Head Awards.

Vstupné: 10 € predpredaj/14 € na mieste

A3_LVPall2_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.