Leto v parku – Joga v parku

Dátum a čas:
streda - 24. 07. 2019 - 16:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Súčasťou programu Leta v parku bude aj v tomto roku spoločné cvičenie jogy v areáli Kasární/Kulturparku na čerstvom vzduchu. Pohodová hodinka jogy pod modrou oblohou – zážitok, ktorý uvoľní telo a poteší dušu. Inštruktori Oli a Dušan Silváši zo Zenovej školy Kwan Um vás povedú cvičením, ktoré pomôže telu a mysli uvoľniť sa do pohody. Rytmické striedanie nádychu a výdychu, svieže vnímanie prostredníctvom všetkých zmyslov, uvoľnenie tela, obnovenie rovnováhy mysle. Pohoda…

Cieľom cvičenia je cítiť sa dobre vo vlastnej koži. Len keď sú naše telo a myseľ v pohode, zvládame prijímať to, čo sa práve deje, také aké to je. Túto pohodu a harmóniu potom dokážeme šíriť okolo seba a konať tak, aby sme nespôsobovali problémy a utrpenie ani sebe, ani ostatným. Cvičenie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Pre vlastné pohodlie si prineste podložku, Cvičí sa vonku na tráve (v prípade nepriaznivého počasia v budove Alfa) od 18:00 hod. Na leto sú pripravené tri večery jogy. Prvý z nich bude 24. júla 2019 a ďalšie 31. júla 2019 a 7. augusta 2019.

Vstup voľný

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.