Leto v parku: Katarína Koščová & Geišbergovci – koncert

Dátum a čas:
nedeľa - 21. 07. 2019 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nebude to po prvý raz, čo sa na jednom pódiu v Kasárňach/Kulturparku stretnú známa speváčka a autorka piesní Katarína Koščová s divadelným a filmovým hercom, hudobníkom a členom Slovenského komorného divadla v Martine Marekom Geišbergom a jeho bratom Martinom – pesničkárom, multiinštrumentalistom, dramaturgom a skladateľom. Neodmysliteľnou súčasťou bude Katkin hudobný partner – klavirista a skladateľ Daniel Špiner. Na ich spoločné vystúpenie sa môžete prísť pozrieť 21. júla 2019 o 19:00 hod. Bude to prvý koncert pod holým nebom v rámci festivalu Leto v parku.

Spolupráca medzi nimi je znamenitá a trvá už dlhšie. Unikátne prepojenie niekoľkých muzikantských svetov v jednom koncertnom programe vyvrcholilo pred dvoma rokmi vydaním CD Naživo. Album obsahuje 15 piesní a je výberom tých najkrajších hudobných momentov z koncertov. Opäť bude znieť folk, balady, folklór či šansón, piesne a básne. Čo pre poslucháčov pripravia tentoraz, necháme sa prekvapiť. Určite to bude niečo, čo rozosmeje a možno i rozplače. Odchádzať z parku isto budete plní nových dojmov.

Vstupné: 10 € v predpredaji/12 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.