Leto v parku: Medial Banana a Akustika – koncert

Dátum a čas:
sobota - 25. 07. 2020 - 19:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Leto v metropole východu sa bude niesť v znamení skvelej a osviežujúcej hudby, ktorú na festival Leto v parku prinesú dve slovenské skupiny. Bratislavská kapela Medial Banana a prešovská formácia Akustika vás už chcú vidieť naživo a ponúknuť svojim fanúšikom to najlepšie a najnovšie zo svojho repertoáru. V Kasárňach/Kulturparku rozprúdia dobrú náladu a rozdajú pozitívnu energiu 25. júla 2020 o 19:00 hod.

S hudbou, aká sa hrá v kolíske reggae na Jamajke, príde dobre známa šestica muzikantov Medial Banana. Predstaviť chce svoj najnovší počin – album Nedotknuteľní, ktorý vyšiel len nedávno a priblížiť ľuďom hudobnú atmosféru slnečného Karibiku. Chalani z kapely rozhodne nie sú nedotknuteľní . Práve naopak. Kontakt s publikom je to, čo im za posledné mesiace najviac chýbalo. Najvýraznejší domáci predstavitelia žánru reggae a dancehall vždy vedia svojich fanúšikov rozpáliť a dotknúť sa ich hudobnej duše.

Keď to má byť reggae večer, tak nesmie chýbať ani prešovská Akustika, ktorá ho otvorí. Svoj dlh nekoncertovania skalným fanúšikom síce kapela splatila LIVE stream vystúpením, ale naživo je naživo. Nadišiel čas ukázať sa na pódiu v obklopení divákov. Leto v parku bude aj vďaka nim dlhou prechádzkou s podmaňujúcou hudbou po plážach Karibiku. Zaznejú staršie, ale aj novšie skladby.

Vstupné: 8 € v predpredaji/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.