Leto v parku: Odett/Puding pani Elvisovej – koncerty

Dátum a čas:
piatok - 12. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Festival Leto v parku osviežia v jeden večer 12. 8. dve hudobné vystúpenia. Publiku v Kasárňach/Kulturparku sa pod širákom najskôr o 20:00 hod. predstaví skupina Puding pani Elvisovej, o 21:00 nový fenomén na alternatívnej popovej scéne v Maďarsku – speváčka Odett.

Odett_sajtofoto_2016Za sebou má množstvo úspechov v maďarských rádiách, televíziách a na koncertoch. Tento rok ju môžete vidieť aj na veľkých festivaloch ako Sziget, Volt a pod. Jej tvorba je prevažne v maďarskom jazyku, no v Košiciach odprezentuje svoje skladby v angličtine.

Po nej už bude nasledovať domáca slovenská hudobná skupina Puding pani Elvisovej (známa aj pod skratkou PPE). Ako hudobný projekt bola založená v roku 1995 v Košiciach. V decembri 2004 vyšiel debutový album kapely Automati, v roku 2007 druhý Play/Pause/Eject. V októbri roku 2010 jej pribudol aj tretí album π (pí), na ktorom je 14 skladieb, z toho sú 4 single. V máji 2015 skupina vydala svoj štvrtý album Tektonická platňa. Hudba skupiny má jedinečný svojský rukopis, pričom ide o mix tanečnej elektronickej hudby a iných experimentov.

Vstupné: 8 € v predpredaji/10 € na mieste

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.