Leto v parku: PACI PAC – hudobný program pre deti

Dátum a čas:
nedeľa - 31. 07. 2016 - 14:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tohtoročný festival Leto v parku nezabúda ani na deti predškolského veku. Pripravený je pre ne edukačný program PACI PAC, ktorý sa začne v Kasárňach/Kultuparku o 16:00 hod. 31. júla. Za detským projektom stojí bývalý gitarista kapely Inekafe Mário Praženec (PAC) a talentovaná speváčka Adriana Pešinová (PACI). Duo tvorí pesničky pre deti.

Po tom čo sa ex-gitaristovi narodila dcéra Hanka a stal sa otcom, začal intenzívne tvoriť detské piesne. Keďže spievať nevie, oslovil študentku herectva so skúsenosťami z detského divadla a v súčasnosti vystupujú spoločne.

Predstavia svoj hodinový program, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z CD a DVD PACI PAC. DVD získalo Zlatú a Platinovú platňu za prvé dva mesiace predaja. V tomto roku chystajú vydanie druhého DVD. Deti si zatlieskajú do rytmu pesničky ŤAPY ŤAP, povozia sa na VLÁČIKu, zaskáču si ako OPICA, naučia sa počítať od 1 do 10, zaspievajú si spoločne PEC NÁM SPADLA, zasúťažia si s pesničkou DOKOLEČKA DOKOLA. Nezabudnú na Vodníka Ferka ani Prasiatka a zatancujú si na kopec ďalších pesničiek PACI PAC.

Vstup: voľný

A3_LVPall2_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.