LETO V PARKU: Para, Lomnické Čháve, a Peter Lipa jr. – koncert

Dátum a čas:
piatok - 20. 07. 2018 - 18:30 - 23:50

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Leto v parku otvorí koncert, na ktorom zahrajú tri kapely. Tohtoročné kultúrne podujatia v Kasárňach/Kulturparku odštartujú 20. júla o 18:30 hod. v budove Alfa vystúpenia skupín Gypsy Band Lomnické Čháve, The Grand Buffet s Petrom Lipom jr. a Para.

Poprocková hudobná skupina Para z Bratislavy je na slovenskej hudobnej scéne už vyše 22 rokov. Odohrala stovky koncertov a stále sa teší mimoriadnej popularite. Svojich fanúšikov však nedávno potešila novým albumom Našou krajinou, ktorý ponúka dvanásť skladieb, ktoré zahrá naživo.

GB Lomnické Čháve je kapela, ktorá hrá rómske skladby v svojskom aranžmáne rompop/reggae.  Jej repertoár zahŕňa tvorbu zo žriedla muzikálnosti, zakódovanej v génoch a kreatívne tlmočí svet emócií, radosti a žiaľu z minulosti kočovného rómskeho etnika. Kapela srší energiou, hrá rómske, ale aj slovenské ľudové piesne s cigánskym temperamentom a osobitým feelingom, ktorý umocňujú dva saxofóny.

Na festivale zahrá aj trio The Grand Buffet, ktoré tvoria Peter Lipa jr. (klavír, Matej Korbelič (trúbka) a Michal Fedor (bicie). Vynikajúci hudobníci sa postarajú o veľkú nádielku zábavy. Projekt, s ktorým sa nedávno v Košiciach prezentovali mixuje a spája elektroniku, hip hop, edm, soul a funk do fascinujúceho hudobného kontextu.

Vstupné: 12 € v predpredaji/15 € v deň podujatia

Vstupenky online: 

 


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to LETO V PARKU: Para, Lomnické Čháve, a Peter Lipa jr. – koncert

  1. Monika Vecerkova

    Dobry den,

    mozete mi prosim napisat, v akom poradi presne budu hrat v piatok vecer kapely?
    A priblizny cas ktora kedy zacne…?

    Vdaka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.