LETO V PARKU: Pavol Hammel & Nebeská muzika – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 02. 08. 2018 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Meno Pavol Hammel poznajú asi všetky vekové kategórie. Patrí medzi najvýraznejšie a najpodnetnejšie osobnosti slovenskej populárnej hudby a dá sa povedať, že svojim autorským a interpretačným umením ovplyvnil hudobné myslenie a cítenie celých generácií. Spevák, skladateľ, gitarista a hudobný producent založil skupinu Prúdy (1964) a jej prvý album z roku 1968 Zvoňte zvonky ovplyvnil vývoj na československej hudobnej scéne. Za viac ako 50 rokov vydal štyri desiatky albumov prevažne s textami Borisa Filana a Kamila Peteraja. V tomto roku sa dožíva významného životného jubilea a je pre nás poctou privítať ho v Kasárňach/Kulturparku na festivale Leto v parku 2. augusta na koncerte spolu s terchovskou Nebeskou muzikou.

Kapela z Terchovej hrá dva hudobné štýly, používa viacero atypických nástrojov a má vo svojom repertoári kopec veselých piesní a zbojníckych balád. Na svojom konte má tri albumy a za sebou mnoho úspešných podujatí doma aj v zahraničí.

Vstupné: 8 € v predpredaji/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.