Leto v parku – Reunion, Inekafe, Zoči Voči – koncerty

Dátum a čas:
piatok - 26. 07. 2019 - 17:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


O rockový večer na Lete v parku sa postarajú tri skupiny. V Kasárňach/Kulturparku privítame 26. júla 2019 Rock Reunion, Inekafe a Zoči Voči. O 19:00 hod. ho odpáli banskobystrická kapela ROCK REUNION, ktorá nie je na hudobnej scéne žiadnym nováčikom. Počúvame ju už jedenásť rokov. Počas svojej existencie sa jej podarilo niekoľkokrát prekročiť miliónovú hranicu sledovanosti na portáli You Tube. Kapela je charakteristická hlavne elektronickými prvkami v spojení so živými nástrojmi. V ich muzike počuť vplyvy popu, rocku a hip hopu. 

Bratislavská kapela INEKAFE má za sebou úspešnú zimnú šnúru koncertov Vitaj! v pôvodnej zostave, ktorá nahrávala prvý album skupiny. Po dvadsiatich rokoch od jeho vydania začiatkom roka absolvovala turné, ktoré sa stretlo s pozitívnou odozvou u publika. Preto pridáva tri open air verzie INEKAFE – Vitaj! ŠPECIÁL a jeden z nich odohrá na festivale Leto v parku, kde vystúpi o 20:00 hod. Opäť v pôvodnom zložení ako v roku 1998, čiže Cibi – spev, Vratko – gitara a vokály, Wayo – basa a Dodo – bicie a vokály.

O vyvrcholenie večera sa o 21:00 hod. postará nitrianska kapela ZOČI VOČI, ktorá vo svojej tvorbe vychádza z hudobných žánrov, akými sú metalcore, punk, rock a hardcore. Časom túto zmes štýlov obohatila o prvky popu. Na hudobnej scéne sa pohybuje už pätnásty rok a počas svojej histórie stihla nahrať päť albumov.

Vstupné: 12 € v predpredaji/15 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.