LETO V PARKU: Richard Müller, Sima Martausová – koncert

Dátum a čas:
piatok - 27. 07. 2018 - 17:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jedna z najväčších osobností slovenskej a českej hudobnej scény – Richard Müller obohatí program košického festivalu Leto v parku a príde medzi svojich fanúšikov do Kasární/Kulturparku s prierezom svojej bohatej tvorby. V ich areáli pod holým nebom budú 27. júla od 19:00 znieť v sprievode kapely, zloženej z vynikajúcich hudobníkov, novšie skladby, ale aj nesmrteľné hity Neuč vtáka lietať, Nočná optika, Nahý, Baroko, Bytové jadro problému, Cigaretka na dva ťahy, Po schodoch, Štěstí je krásna věc a iné skladby z jeho bohatého repertoáru. Publikum zahreje pesničkárka Sima Martausová.

Nezabudnuteľný hlas, osobná charizma, výnimočný talent, viac ako milión predaných nosičov v Česku aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne urobili z textára, skladateľa a speváka Richarda Müllera žijúcu hudobnú legendu. Jeho koncert bude výnimočná udalosť tohto leta v Košiciach. Pred ním vystúpi pesničkárka Sima Martausová, ktorá s ním nahrala duet v piesni Svätojánske mušky na album Smej sa, duša moja. Obaja vystúpia na samostatných koncertoch na spoločnom pódiu, na čo sa ich priaznivci už môžu chystať. V oboch prípadoch budú znieť chytľavé skladby dvoch generácií umelcov.

Vstupné: 20 € v predpredaji/23 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.