LETO V PARKU: Štefan Štec a jeho hostia

Dátum a čas:
štvrtok - 26. 07. 2018 - 15:30 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


LETO V PARKU

Skvelého speváka rusínskych piesní Štefana Šteca, ktorí sa viac do povedomia verejnosti dostal aj vďaka vlaňajšiemu úspešnému účinkovaniu v celoslovenskej televíznej súťaži Zem spieva, zaspieva a zatancuje v Kasárňach/Kulturparku. Leto v parku bude teda aj o folklóre a jeho priaznivci si budú môcť užiť jeho vystúpenie 26. júla o 17:30 hod. v parku. Svojim výnimočným hlasom a silnými piesňami dokázal osloviť široké publikum. Pôsobí ako redaktor národnostného rusínskeho vysielania v RTVS v Košiciach a je aj umeleckým vedúcim Folklórneho súboru Hornád.

Na pódiu nezostane sám. Jeho hosťami budú FS Hornád, choreograf ľudového tanca a pedagóg Vlado Michalko, tanečník zo súboru Borievka Peter Vajda, tanečný súbor Bardfa a hudobná skupina Peter Bič Project, ktorá s ním hudobne spolupracuje. Koncert v parku bude nielen o rusínskych pesničkách z nosiča, ale aj o nových, ktoré budú možno základom pre ďalšie CD.

Vstupné: 8 € v predpredaji/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.