Leto v parku: Tri tvorivé tvory

Dátum a čas:
nedeľa - 07. 08. 2016 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Divadelno-improvizačná skupina 3T alebo Tri tvorivé tvory sú košickému divákovi už chronicky známe a ich humorné vystúpenia sa tešia veľkému záujmu. Publikum prídu pobaviť aj na festival Leto v parku a zasmiať sa na ich gagoch môžu všetci, ktorí prídu do Kasární/Kulturparku 7. augusta o 19:30 hod.

Skupina troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško sa dala dokopy v roku 2004 v Žiline po tom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici pripojil tretí člen – Šoko. Improvizácii sa každý z nich venuje už od roku 1997.

Trojica hrávala na Improligách, kde im nestačil krátky čas určený na scénku. A tak sa zrodil nápad vytvoriť samostatnú show. Počas spoločnej existencie odohrali viac ako 400 predstavení. Improvizácie vznikajú vždy na mieste na základe vylosovaných tém od divákov, ktorí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Predstavenia trvajú približne 90 minút a skladajú sa z viacerých sketchov, zvyčajne troch, na ktoré sa herci pripravujú 3 minúty. Potom sa improvizáciou snažia zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste

A3_LVPall2_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.