Leto v parku: Unplugged v Pape – King Shaolin

Dátum a čas:
štvrtok - 18. 08. 2016 - 17:30 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


New-age popová kapela KING SHAOLIN  z Bratislavy zavíta na Leto v parku 18. augusta. Predstaví sa na akustickom koncerte pred pavilónom Papa v Kasárňach/Kulturparku o 19:30 hod. Skupina vznikla v lete roku 2012 krátko po tom, ako jej líder Dominik Štofko kompletne skomponoval a nahral debutový album „Road to Machiavelli Valley“ v profesionálnom hudobnom štúdiu SMT. Nahrávka bola mixovaná v Kalifornii pod taktovkou zvukového majstra Nathana Livelyho.

Kapelu tvoria spevák, gitarista a skladateľ v jednej osobe Dominik Štofko, Norbert Neuschl (basgitara, sprievodné vokály), Michal Uličný (bicie nástroje) a Michal “Mustafa” Neffe (gitara, sprievodné vokály). Zaujali už prvým singlom  „My road“. Videoklip k skladbe „Japan“ vytvoril singapurský umelec Malcolm Tan.

V roku 2013 kapela odohrala za 9 mesiacov dve klubové turné, letné festivaly a získala angažmán v Miláne. V roku 2014 bola nominovaná v rámci cien Rádio_Head Awards v kategóriach: interpret roka a koncertná kapela roka, v rámci hudobných cien ZAI bola tiež nominovaná na objav roka. Jej najnovší singel má názov „Friend“. Začiatkom roka 2014 sa kapela King Shaolin stala kapelou Celeste Buckingham.

Vstup: voľný

A3_LVPall2_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.