Leto v parku – Unplugged v Pape: Pop band

Dátum a čas:
utorok - 23. 07. 2019 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Leto v parku prinesie do Kasární/Kulturparku aj hudbu v podaní mladých muzikantov. Populárny formát Unplugged v Pape, veríme, že sa bude konať pred kaviarňou v parku, nebude ani tento rok chýbať v ponuke podujatí. Konzervatórium Timonova bude 23. júla 2019 o 19:00 hod. reprezentovať jeden z jeho ansámblov Pop band.

Kapela, ktorú tvoria žiaci rôznych ročníkov a odborov hrá popovú, rockovú a funky muziku. Občas sprevádza speváčky z HDU oddelenia. Okrem vybraných coverov band ponúka aj bohatú vlastnú tvorbu, obohatenú o improvizácie. Zoskupenie vystupuje na akciách školy a každý mesiac v podniku v centre Košíc. Zahrajú si a publikum potešia aj počas prázdnin.

Skupinu tvoria traja speváci – Tatiana Cichá, Miriam Kuchárová a Tomáš Hodermarský, na saxofón hrajú Peter Hangurbadžo a Tomáš Bodnár, klávesy sú doménou Matúša Pavlíka, Ján Lisoň hrá na basu, Jakub Kmec na gitaru a za bicími sedí Gregor Špener.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.