Leto v parku: Unplugged v Pape so skupinou KonTakt

Dátum a čas:
štvrtok - 16. 08. 2018 - 17:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


LETO V PARKU

Do pestrej plejády podujatí počas festivalu Leto v parku prispeje unplugged koncertom v Pape košická kapela KonTakt. Na pódiu pred pavilónom vystúpi 16. augusta o 19:00 hod. Kapelu tvoria dve speváčky – Soňa Červeňáková a Lucia Slobodová, ktoré zároveň hrajú na gitarách, gitarista Igor a perkusionista Rado, ktorý sa ku kapele pripojil na začiatku tohto roka.

Hudobníci sa spoznali na umeleckej škole, ktorú všetci navštevovali. Na jednom sústredení si spoločne zahrali a potom už netrvalo dlho, kým si založili kapelu bez mena. Približne rok hudobne rástla až do dnešnej podoby, ktorou je KonTakt.

Väčšinu koncertov odohrali v košických podnikoch, no v letných mesiacoch sa im darí opustiť na chvíľu hranice domova a vystúpiť v iných mestách na lokálnych festivaloch. V Košiciach sme ich mohli vidieť napríklad na festivale Use The C!ty na podujatí Hudba v meste na Hlavnej ulici, po ktorom sa minulý rok na základe verejného hlasovania stali jednou z troch víťazných kapiel. Tento rok sa predstavili na festivale Family Safety Day. v U. S. Steel Košice.

Štvorica mladých ľudí sa najlepšie cíti v pop-country žánri. Publikum chcú zaujať známymi skladbami od Eda Sheerana či Jany Kirschner, ale predstavia aj niekoľko vlastných skladieb, vrátane najnovšieho singlu „I would say“.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.