LETO V PARKU: Unplugged v Pape so skupinou Ladies & Genitals

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 08. 2018 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Pomyselným odrazovým mostíkom pre michalovskú kapelu Ladies & Genitals bolo nepochybne druhé miesto zo 140 súťažiacich vo vlaňajšej autorskej piesňovej súťaži Košický zlatý poklad so skladbou Sladké časy mám pred sebou. Odvtedy už prešiel nejaký čas. Hudobníci na sebe tvrdo pracujú a na hudobnej scéne si budujú svoju pozíciu. Unplugged v Pape počas festivalu Leto v parku bude pre nich príležitosťou predviesť sa a zaujať publikum. Do Kasární/Kulturparku zavítajú 9. augusta a zahrajú svoje staršie, ale tiež najnovšie skladby. Koncert sa začína o 19:00 hod.

Kapelu, ktorá v súčasnej zostave funguje dva roky, tvoria Jordán Dorič (gitara,spev), Michal Rybnický (gitara, spev), Samuel Perunko (basgitara, spev) a Milan Hredzák (bicie nástroje, vokály). Každý z nich, okrem basgitaristu, už predtým hral v nejakej skupine. Snažia sa robiť pesničky, ktoré sa budú páčiť nielen im, ale čo najviac ľuďom – veselé a melodické. Štýlovo sa neškatuľkujú, venujú sa výhradne vlastnej tvorbe a na vavrínoch rozhodne nechcú zaspať. Ako sa im darí, si budú môcť ich priaznivci vypočuť na ich košickom koncerte pod gaštanmi pred pavilónom Papa.

Vstup: zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.