Limp Bizkit – koncert americkej skupiny

Dátum a čas:
nedeľa - 21. 07. 2019 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel Limp Bizkit odohrá svoju strhujúcu show na Slovensku. Na východ príde 21. júla 2019 a svoj koncert odohrá v košickom Amfiteátri o 19:00 hod. Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie, ako kedykoľvek predtým a po 22 rokoch fungovania hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

V súčasnosti kapela nahráva svoj dlho očakávaný album od novembra minulého roka. Situáciu s nahrávaním skomplikoval požiar v Kalifornii, počas ktorého prišla o technické vybavenie. Počas vystúpenia si budú môcť priaznivci Limp Bizkitu spoločne zaspievať hity Rollin‘, My Generation či Break Stuff. Túto príležitosť si nenechajte ujsť.

Kapela prvý raz vystúpila na Slovensku v roku 2009 na Festivale Topfest a o šesť rokov neskôr v Bratislave. Toto bude už ich tretia návšteva, ktorá určite splní očakávania fanúšikov.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.