LVP: Divadlo na predmestí: Janka a Danka

Dátum a čas:
nedeľa - 13. 08. 2017 - 14:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Spišskonovoveské Divadlo na predmestí príde do Kasární/Kulturparku potešiť deti počas festivalu Leto v parku s kultovým predstavením Janka a Danka podľa literárnej predlohy Márie Ďuríčkovej. V činohernej rozprávke s pesničkami, ktorú uvidia diváci 13. augusta o 16:00 na pódiu Golf, účinkujú profesionálni herci.

Rozprávka je plná veselých chytľavých pesničiek, pri ktorých si tí najmenší určite zaspievajú a zatancujú. Danka a Janka sú sestričky dvojčence a sú celkom rovnaké. Danka je ako Janka a Janka ako Danka. Sú také rovnaké, že keď sa Janka pozrie do zrkadla, nie je si istá, či vidí seba alebo sestru Danku. A keď sa Danka pozrie na Janku, nevie naisto, či vidí sestru alebo seba v zrkadle. Všetečné dvojbodky sa stále škriepia, ale keď treba, vedia ťahať za jeden povraz.

Detskí diváci sa dozvedia o ich stretnutí s medveďom Demeterom, uvidia ako ich vystrašila zlá papierová Gevenducha, prekvapil človiečik z budíka a Danke dokonca narastie sloní chobot.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.